Кримінальна відповідальність за вживання наркотиків
Стаття 309 КК України попереджає про те, що абсолютно всі незаконні дії з наркотиками без мети їх збуту (тобто, призначені для власного вживання) вже заслуговують як мінімум штрафу від 17 до 51 тис. грн, виправні роботи, п’ять років пробації або обмеження волі.
Колись давно, у ХVII столітті, ходовою валютою були коноплі, бо їх міцних волокон потребував вітрильний флот англійців. У XIХ столітті синтезований Гофманом героїн нарівні з його ж аспірином продавався у байєрівських аптеках, як засіб від кашлю. Чимало літературних і музичних геніїв уже в той час створювали свої шедеври під дією кокаїну. У минулому столітті «казковим» називав стан від ЛСД його винахідник Хофман, який прожив 102 роки, інколи вживаючи цей препарат…
Яка відповідальність передбачена за вживання наркотиків
Порушенням у царині обігу наркотичних засобів і психотропних речовин присвячено майже весь сьомий розділ Кримінального кодексу України. Загалом – це майже два десятки статей. Відповідальність передбачена: від контрабанди до вживання.Наркотики та військові
Якщо військовий впіймається під час виконання обов’язків або навіть просто на території частини у нетверезому стані чи відмовиться проходити огляд на предмет вживання наркотиків – змушений буде сплатити штраф від 1 700 до 8 500 грн. Є ще таке покарання, як арешт із семиденним перебуванням на гауптвахті.До кого звернутися за допомогою?
Наркозалежні люди – і злочинці, і жертви водночас. Так, вони порушують закон, але, будучи безвольними, часто беззахисні перед фальсифікацією, натиском слідчих та і залякуваннями «колег». Тому можуть отримувати покарання неспівставне з тим, що насправді накоїли.Команда юристів об’єднання готова вислухати, проконсультувати і взятися за супровід до вирішення справи щодня. З 8 до 22 години можна зателефонувати на один із цих телефонів: 097-073-93-01, 098-665-05-40, 050-665-05-60 – і це буде перший крок до гарантованої потужної підтримки.